پاسخ به پرسش های متداول

مغازه توتون ، فروشگاه توتون ، توتون پریش ، خرید توتون ، توتون درجه ۱ ،خرید توتون لوکس ، فروشگاه عمده توتون ، نمایندگی توتون ، توتونهای لوکس ، توتون فروشی ،توتون سیگار ایرانی

ما به همه سوالات شما پاسخ می دهیم :

 

فروشگاه توتون پریش آیا مجوز دارد ؟

بله ما پروانه کسب عمده فروشی دخانیات داریم

دارای مجوز توزیع کالای دخانی میباشیم ( عاملیت رسمی دخانیات ایران هستیم)


فروشگاه توتون پریش کجاست ؟
 ما در آذربایجان غربی شهرستان شاهیندژ هستیم . و ارسال سفارشات ما به تمام نقاط کشور در سریعتر زمان ممکن صورت میگیره . بلافاصله پس از دریافت سفارش تیم ما اقدام به آماده سازی دقیق و مرتب سفارشات میکنه و همیشه جلب رضایت مشتریان هدف اصلی و نهایی ما بوده است . و همیشه در جعبه های ارسالی به مشتریان اشانتیون نیز قرار داده میشود .
آدرس فروشگاه : آذربایجان غربی شهرستان شاهیندژ ، خیابان استاد شهریار نبش خیابان دانشجو عمده فروشی دخانیات پریش
فروش تکی ( برای مصرف شخصی) نیز داریم و در مقدار کم هم ارسال میکنیم

شرایط دریافت نمایندگی انحصاری در شهرما چیست ؟ (شرایط عاملیت فروش چیست؟)

در حال آماده سازی کاتالوگ جدید برای ویزیتورهای شمالغرب کشور

فروشگاههای استان آذربایجان غربی و شرقی و استان اردبیل و کردستان جهت دریافت نمایندگی فروش فقط با شماره ۰۹۱۹۳۹۳۲۴۰۶ بنام خانم تیماسی تماس بگیرند .
💓حداقل میزان خرید نماینده، در خرید اول از ۵۰۰ هزار تومان به هر میزانی که شخص خواهان نمایندگی مد نظر دارد میباشد و هیچگونه اجباری برای خرید های نجومی چه در بار اول و چه در دفعات بعدی وجود ندارد.
نحوه ی پرداخت سفارشات : هم بصورت نقدی و هم بصورت پرداخت بخشی از مبلغ کل و پرداخت مابقی حساب درب منزل میباشد.
💓 مدارک مورد نیار برای دریافت نمایندگی : کپی شناسنامه و کارت ملی و یک قطعه عکس .
💓 زمان صدور کارت و معرفی عاملین و تبلیغات برای عاملین و نمایندگان : کارت نمایندگی و گواهینامه فروش عمده فروشی پریش بلافاصله بعد از اولین خرید صادر میگردد.
برای نمایندگان و عاملین ؛ سیگار رو فقط در آذربایجان غربی میتونیم تحویل بدیم ولی سایر محصولات رو به تمام نقاط ایران میتونیم ارسال کنیم .درباره سایت جدید خود توضیح دهید 
پیج اینستاگرام فروشگاه توتون پریش tejaratfa_com

فروشگاه جدید زرین ۲۴
💫 تیم پریش ویپ با بیش از ۳ سال کار در سایت و فروش اینترنتی توانسته به موفقیتهای بزرگی دست بیابد .
💞 از جمله موفقیتهای فروشگاه دخانیات پریش سالها در رده اول و دوم صفحه اول گوگل ماندن بود. و اکنون به دلیل فیلتر کردن سایتهای دخانیات در ایران سایت ما فیلتر شده است و ما به دلیل دوست داشتن ایران و کل انسانهای دنیا به نظر کمیته محترم فیلترینگ احترام گذاشته و روند پیشرفت کار خود را در سایت دیگری به نام زرین ۲۴ آغاز میکنیم و محصولاتی که آن اداره محترم دستور حذف آنها را داده را در سایت جدید ثبت نمیکنیم .
🙊 میتوانید با فیلترشکن از سایت ما خرید نمایید dokanfa.com
💞 پریش ویپ تقریبا به تمام شهرهای ایران به صورت عمده و خرده محصول ارسال کرده است و چندین نماینده فروش در شهرهای مختلف ایران به صورت فعال در حال کار دارد .که سعی میکنیم اسامی آنها را در پیج قرار دهیم.
💞 صادرات به کشور ترکیه از افتخارات فروشگاه پریش ویپ میباشد که در سال جدید پرقدرت تر از همیشه حاضر خواهیم بود و صادرات خود را به کشورهای دیگر نیز گسترش خواهیم داد .
💞 هم ارسال تکی داریم و هم فروش عمده و هم صادرات به کشورهای مختلف .
پریش ویپ اکنون در سایت جدیدی که با ۳ سایت دیگر درحال ادغام میباشد آماده است تا به مشتریان خود خدمات خاص و عالی را ارائه دهد.
💞 در سایت zarin24.ir ما با شرکتهای زیر دست در دست هم دادیم تا سایتی را راه اندازی کنیم که حرف اول را در ایران بزند .

 🤠 شرکای ما در سایت زرین۲۴ :

۱. کمپانی ساعت حدادی که در ایران به عنوان پدر ساعت ایران نامبرده میشود.
۲. بازرگانی خشکبار آقای سجاد ملکی که سالیان سال است به عنوان فروشنده لوکس آجیل و کشمش در حال پخش عمده و فروش خرده در سراسر ایران مشغول به فعالیت میباشد.
۳. تیم سئوکاران مهندس داود اردخانی که سایتهای بزرگی را سئوکاری کرده اند و اکنون جزو مالکان و سهامداران زرین ۲۴ میباشند.
۴. چندین کارمند آقا و خانم جوان ، تحصیل کرده و متخصص کامپیوتر و فعال که در پیشبرد اهداف زرین۲۴ دست دردست هم داده ایم تا موفقیت را به خود و دوستان و کاربران خود هدیه دهیم .

 #توتون #خرید_توتون #توتون_پرکن #توتون_ویپ #پریش_ویپ #ساعت_حدادی #کشمش_ملکی #مهندس_اردخانی #زرین۲۴ #فروشگاه_ویپ #فروشگاه_ساعت #آجیل #سایت_آجیل