حریم خصوصی

قوانین و مقررات :

شرایط و قوانین استفاده از خدمات ما :

ثبت سفارش در هر زمان به معنی قبول کردن شرایط و قوانین ” فروشگاه توتون پریش “ از طرف مشتریان میباشد .

کلیه محصولاتی که در ” فروشگاه توتون پریش “ به فروش میرسد طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد .

تمامی محصولات را با عکس و برند و نام و قیمت و توضیحات ثبت کرده ایم . خریدار با آگاهی و مطالعه و بررسی اقدام به خرید میکند .

ولی با این حال در صورتی که مشتری از محصول خود راضی نباشد میتواند محصول را برگشت و وجه خود را پس از کسر هزینه ارسال دریافت نماید .

در خریدهای عمده از تخفیفات ما بهره مند خواهید شد .

 

روش خرید در ” فروشگاه توتون پریش ” :

بدون ثبت نام  وارد سایت و ” فروشگاه توتون پریش “ میشوید محصول مورد نیاز خود را پس از مطالعه و بررسی انتخاب میکنید و سپس به سبد خرید خود اضافه میکنید . برای سهولت در امر خرید فرایند خرید را در ۳ مرحله به صورت ساده قرار داده ایم.

 

هزینه حمل و ارسال و سایر هزینه ها :

” فروشگاه توتون پریش ” سعی بر این دارد که به خاطر قدردانی از خرید مشتری از دریافت هزینه های اضافی صرف نظر کند و سایر هزینه ها را پرداخت می نماید .

به عنوان مثال هزینه ارسال کوچکترین محصول با پست پیشتاز و غیره حدودا ۱۲ هزار تومان است که ما از مشتری حدود نصف این وجه را در فاکتور به محصولات خریداری شده در زیر فاکتور اضافه میکنیم و بقیه را خود سایت پرداخت میکند .

 

روش پرداخت :

پس از انتخاب محصول و قبل از ورود به درگاه پرداخت پیش فاکتوری برای مشتری صادر میگردد و سپس در مرحله بعدی با درگاه پرداخت هزینه را پرداخت میکنند و فاکتور ارسال میگرد و از ۰ تا ۳ روز پس از سفارش محصول خود دریافت میکند .

 

با ما تماس بگیرید :

۰۹۱۴۱۸۵۲۰۲۲

۰۴۴۴۶۳۳۲۱۸۸